•  
 
 
   
O nas - doświadczenie i zaufanie

REZIDUM Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka zajmująca się odzyskiwaniem należności od nierzetelnych partnerów biznesowych.


Współpracujemy z klientami z całego kraju. Swoje usługi kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą w różnych branżach i segmentach rynku.
Naszym wynagrodzeniem jest prowizja ustalona z Klientem i potwierdzona stosowną umowę. Prowizję pobieramy tylko od odzyskanych należności od dłużnika - wyłącznie za rezultat. Tym samym macie Państwo dodatkową gwarancję, że będziemy działać szybko i efektywnie.
Gwarantujemy, że nasze działania są prowadzone ze zgodnymi z prawem metodami i zachowaniem dobrego imienia naszych Klientów, a dłużnik traktowany jest jak każdy inny kontrahent, który ma chwilowy problem z płynnością finansową. Prawnicy naszej spółki zapewniają kompleksową obsługę prowadzonych spraw na wszystkich etapach windykacji.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Każdy klient ma osobistego opiekuna, który na bieżąco jest w stanie poinformować o toku postępowania sprawy. Wszelkie informacje na linii Klient - Rezidum traktowane są jako poufne w czasie trwania oraz po zakończeniu współpracy.
 W przeciwieństwie do kancelarii adwokackich i prawniczych - prace windykacyjne prowadzimy na własny koszt i ryzyko, bowiem w przypadku bezskutecznej egzekucji komorniczej, nie obciążamy Państwa żadnymi kosztami zastępstwa procesowego na wszystkich etapach prowadzonej sprawy - co stanowi istotny element odróżniający nas od konkurencji.
Windykacja należności wykonywana przez firmę zewnętrzną to sposób na zaoszczędzenie czasu, kosztów i energii, którą poświęciliby Państwo na działania własnymi środkami, a także minimalizacja ryzyka upadłości lub niewypłacalności dłużnika. Jeżeli więc Państwo nie chcecie stracić pieniędzy - jakie winien jest Wam dłużnik - to trzeba doprowadzić do przerwania biegu przedawnienia poprzez wszczęcie windykacji jeszcze przed upływem terminu przedawnienia należności.

 

 

 
 

Start  |  O nas  |  Windykacja  |  Księgowość  |  Kontakt
© Rezidum - windykacje należności 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.